fitlapblog

..85..ehk mootorrataste hindadest

Pärast mõningasi ekstsesse eelmises spinnis oli mul lausa füüsiliselt vaja minna maratonspinni ikka ka. Nu et kas olen nüüd sendi surmale võlgu või võiks ikkagi mõne rattamaratoni matkasõidule registreeruda.
Tehtud-mõeldud.
Siiani olen elus.
Aga ma tarbisin preventatiivselt mõningaid medikamente muidugi. Päris võimas oli üle mitme-setme aja tunda, et mitte hingamine ei piira sooritust, vaid see, et ma olen paks. Või vana.  Tõenäoliselt aga mõlemat.
Sellegipoolest, asendustegevuste otsimist alga!
Enne mindki ju on oma elu sügavale kannikasse elanud inimesed 40+ vanuses peast lolliks läint. Ostavad teised mootorrattaid kokku või hakkavad triatloniks valmistuma. Mina, näe, olen just sobivasse ikka jõudnud, et elu mõtetust tunnetades teiste eeskujul vingeid kannakaid sooritama hakata. Karjääripöördega mul juba läks sinnasamusessegi, asi nüüd siis kõik ülejäänugi. Või õigemini mis sellest ülejäänust järgi on.
Aga vähemalt on huvitav. Ja alguses kindlasti lootusrikkalt lõbus ka.
Seega tegelen ma enese ettevalmistamisega, et jalgu paremini kaela taha panna. Nagu Vello (52). Sain siin sinutorust veel mõningaid venitusharjutusi ja projekt on endiselt graafikus.
Carmen siin küsis, et kas ma saan spagaadi maha. Jep, saan.
Tegutsen parajasti harkspagaadi maha saamise suunas. Lihtsalt. Hasardist. Aja sisustamiseks ning mõtete tunnetelt ja iseenda vajadustelt eemalejuhtimiseks. Ikka kõik selleks, et normaalseks ja perekonnale-ühiskonnale vastuvõetavaks saada/jääda. Puhas asendustegevus, sest no tõesti ei ole võimalik mõelda, milline nipp püsiva töö saamiseks veel kasutamata on kui oled jalad üle pea painutanud ja see viimane sentimeetrike põlvede kõrvade juurde panekuks on niiiiiii pikk. Nagu plangu/plangi viimased sekundid.
Seda tegevust, muide, nimetatakse teise sõnaga tervisespordiks.
Väidetavalt olla terves kehas terve vaim. Äkki on siis võimalik katkist vaimu läbi keha tervendamise remontida? Nii, et remondin end pisut paremasse vormi ja nagu nipsti enesetunne paranebki nii palju, et suudan ka antidepressantideta piisavalt eestlane olla ja rõõmustada stiilis, et ei ole midagi halvasti öelda. Nõrk koht selles teoorias on see osa, et minu loomuomane rõõm on palju teistsugusem kui ümbritsevatel inimestel ning paralleelselt tuleb tegeleda enesele eestlasliku rõõmu keelamisega.
Kompromisside leidmise kunst.
Pikk tee, mis on täis šokolaadikive ja sefiirikände.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s