fitlapblog

..87..86..piiride nihutamine

Juba vanaraffas teadis, et kui abikaasa tuleb koju kortsus ninaga (maakeeli: selgelt ülihalvas tujus) on tüli vältimiseks kõikse targem tee hoopis laps naabripoisiga mängima lubada ja ise trenni ära pageda. Ma küll panin eelmises spinnitrennis pildi peaaegu, et tasku, sest hingata polnud seal ruumis juba alguses mitte midagi, kõik õhumolekuid olid mitu korda kopsudest läbi käinud, aga hirm on ikka päris võimas motivaator.
BodyBalance. Õnneks oli selle treeneriga alguse tai-chi stiilis ninjatamine asendatud mõistlikuma soojendusega ja elu tundus kohe väheke elamisväärsem. Olematu koordinatsiooniga mitte hakkama saamise ärevus ei tõusnudki kohe alguses taevastesse kõrgustesse.
Mingis venitusosas oli minu jaoks magustoiduks võimalik spagaati ka proovida. Täitsa nunnu oli. Sain hakkama küll.
Energiat jäi sedavõrd üle, või tekkis sedavõrd juurde, et see täiesti uus peaaegu ainult võõrtähtedest koosneva nimega trenn  – CXWORX muutus veel ahvatlevamaks.
Võtsin julguse kokku.
Läksin. Teraapia mõttes.
Adrenaliin kohises kõrvus juba enne alustamist.
Ohsapühapüss!
See on ikka sellistele ninast-veri-välja-trennisõpradele Jah, Matilda, ma pean küll just sind silmas 

Pool tundi käis ülima energiaga laetud trennimammu juhendamisel ja kõrgel pulsisagedusel selline andmine. Kõhulihastele anti, seljalihastele anti. Kanni- ja käelihastele anti ka.
Kõvasti anti.
Nagu keedetud makaron läksin trennist ära, nii mõnigi teine ka ning teoreetiliselt on mul juba natuke ettekujutust, et talje ei moodustugi ainult tühjadest soolikatest ja selgroost. Peki all võivad täiesti vabalt ka mingid lihased olla.
Igatahes. Veel antagu.
Minusugune taskunuga peab enne muidugi mingigi soojenduse alla tegema. Muidu rebestab ilmselt kõõlused liigestelt lahti.
Aga väga äge on!
Ülihea alternatiiv väli-vormile, kus meite klubi jõuksimõttega rahvas näikse korrusmajade juurde vanaraua vahele võimlema suunatavat ning vähemalt hetkeseisuga ma seda veel üle ei elaks.
Ja kui nüüd energia jäävuse seadusest rääkida, siis kõikse kulutatu tekitab vastupandamatut tahtmist ühe soojaga raamatut kirjutada, joonistada, klaverit mängida, kasse pildistada, paar tunnikest prantsuse keelt õppida ja lihtsalt mida kõike ilusat veel. Hingele.
Istusin siis pärast tunnikest pool veel saunas ja nautisin iseend.
Libistasin kere Lushi massaaziseebiga üle ja tulin koju.
Oli magamamineku aeg.
Üks päev tülitsemata jälle möödas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s