fitlapblog

Lumevõtted.

Pidada olema nii suur püha, et lind ka ei lenda.
Kaesin just aknast välja.
Igast kraami lendab. Tihaseid nelja sorti, rähne kahte sorti, rästaid, harakaid ja vareseid. Vareseid siiski 1 sort. Künnivares ilmselt kaeb, et ei viitsi veel.
Mingi kulliline lendab ka, aga ma ei näe täpselt nii kaugele, millist sorti.
Elu täiega keeb!
Muidu pole viga. Laud on meie laiendatud perekonnale kohaselt lookas ja ma lähen õhtul ikkagi Kompveki juurde ringtreeningusse.

Edit päev hiljem:
Ma olen nüüd surnt. Trenn tahtis ära tappa, ise-tegin-ise-tegin,  ja täna on veel hullem. Valutavadki reaalselt kõik kohad. Ja üleüldse, nii ongi parem, sest päriselt-päriselt, mina seda valget roppust küll ei tellinud! Tõmban nüüd teki üle pea ja magan hetkeni kui hakkab nobedate näppude voor Linnateatri piletite saamiseks.
Aprill on! Detsembris oli ka rohkem aprilli!
Kus on lilled? Kus on päikesepaiste?
Niigi on suhtkoht habras see olemine.

“Oleme pikka aega oletanud, et täiskasvanuna kasvame välja intensiivsest läheduse, hoolitsuse ja lohutuse vajadusest, mis sidus meid lapsena nendega, kes me eest hoolitsesid; ning et täiskasvanuna tekkinud romantiline kiindumus on peamiselt seksuaalne. See on täiskasvanute armastuse täielik moonutus. Vajadus sõltuda ühest erilisest inimesest -teadmine, et kui me “hüüame”, on ta meie jaoks olemas – ei kao kuhugi. Tegelikult jääb see vajadus püsima hällist hauani.”

Aga noh.
Töötame. Töötame.
Igas päevas märgata kolme positiivset asja. Iga päev vähemalt üks tegevus, mis pakub rõõmu. Iga päev üks katastroofiliseks mõeldud suhtlemisolukord.
Ja ei mingit maa ja taeva kokkuvenitamist. Prokrastineerimist, kui olla ultramoodne.

Vaatasin korraks seda Heikki uut tsällentsit kah. Apetiitne võimalus end kätte võtta.
Aga nagu ma olen aru saanud iseendakesest, siis minu personaalne suurim väljakutse on saada normaalseks inimeseks, keda ühiskond aktsepteerib. Seega on prioriteetide nimekirjas esimesel kohal siiski kognitiiv-käitumuslik teraapiline suhtlustreening ning enese puu tagant ja kivi alt väljameelitamine. Igasuguse vältimise vältimine, maakeeli öelduna.
Eks muidugi vormis keha kuulu meie kultuuriruumis aktsepteerimise juurde, aga ma siiralt ikka veel ei usu, et meitel 40+ naisinimesed kuidagigi pildile teretulnud on. Meil on konkurentsipõhine eduühiskond. Kes asjade nimel võidu joosta ei taha…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s