fitlapblog

Närimata kont ehk jagamata postitus

🙂
😛

Huh, selleks korraks siis läbi see bloogitsällentsi nimeline kaasturunduslik jagamisvõistlus. Vast läheb nüüd jälle rahulikumaks, sest no tõesti, käsi püsti, kes usub, et kõik see 85 jääb siia iga päev jagama ja kirjutama. Kui pooled jäävad kirjutama on see kõvasti üle hinnatud ning kui esimesed viis järgmise kuu aja jooksul kamba peale pool korda oma kirjutist kuskil jagavad, on samuti hullult palju jagatud.
Sry, Matilda, ma tõesti ei usu, et sa nüüd jõuliselt oma veebikäitumist muudad  Muus osas sõna võtta ei julge, sest ma tõesti tegelikult usun, et tungival vajadusel tood puhta tahtejõuga taevast alla nii kuu kui ka tähed, aga seda mitte tasuta kasutusaja või 15 minuti kuulsuse pärast.
Kuna mul rotipilti rohkem ei ole, siis äkki hiirtepilt sobib ka?  
EDIT: Arvan tõesti, et see on 100% blogi lugemisega saadud võit.

Tänasega sai läbi ka puudetegemise hoogtöö-tsällents (oi, mu selg) ning elu peaks normaalsesse rütmi tagasi pöörduma.
Homme pestakse meie majas küll ka valget koera, aga see on vanema lapse rahakoti ja vastutuse peal, sest ma olen täiesti kindel, et kui ma just autoga neile järgi ei lähe, siis koju jõudes on loom jälle kenakesti kevadlopa värvi ning isegi lapse nunnumeeter saab aru, et oli vist ikka nagu raiskamine see koerapesu. Kuid mis teha, mõned ämbrid peab laps täiesti iseseisvalt läbi kolistama, ei aita ei ussi- ega püssirohi. Näägutamisest ja agamaütlemisest ammugi mitte.

Ja siis veel see kell. Onju.
Kes oli see kuradi lollakas, kes sellise äkzni üldse välja mõtles? Ja kes on need kuradi lollakad siiani, kes ikka veel aru ei saa, et mingit elektrit see ettevõtmine ei säästa enam ammu. Meil huugavad tehased, nii palju kui neid siiakanti üldse järele jäänud on, kolmes vahetuses. Neil on peale röögatu kasumi suva, kas päike käib kella või kell päikese järgi.
Ainuke efekt on suure osa inimeste vihale ajamine. Aga ilmselt on peenhäälestamise tuhinas sellestki täiesti ükskõik.

Minu noorte jumalatega tsellokontserdini on natuke üle saja päeva. Nii 117 või nii. Sel puhul liikus mu tühjas peas igasuguseid mõtteid. Et mida kõike oleks võimalik selle ajaga saavutada. Mul siin küla pealt toodud raamat “Kiiresti vormi” ja seal igast harjutusi sees. Ei tea, kas peaks proovima? Või piisaks kui ma end kohe nüüd täna ja siin sellevõrra kätte võtaksin, et taastaksin korraliku trennirütmi ning ei laseks loomal ka vaid päevadläbi tugitoolis karva ajada. Üks sõbz võttis puhtalt ainult koertega jalutamisega mu oma silma all 35 kilo alla (ok, taldrikuse vaatas ikka ka), siis on ju lootust, et kevadpäikese teraapilise toime valguses saaksin ehk minagi sedasi tibakene pringima kanni.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s