fitlapblog

Ämbrikolin ja kaanetüdrukud

Täna, enne kukke ja koitu, s.t. kuskil 4 ajal hommikul oli mul raudpolt plaan minna bodypumpsi.
Ma ei hakka siin rääkima visuaalsest motivatsioonist, onju, aga see treener. Lapsi ma küll põhimõtteliselt ei söö, aga  naised saunas rääkisid (täpselt nii oligi!), et lisaks silmailule olla see noor mees ka treenerina hoolas ja pädev.
Mulle siis kohe füüsiliselt tundus, et üks selline trenn on täielikust õnnest puudu.
Kell 7 hommikul olin ma aga nii surnud, et laps sõi maisikrõbinaid piimaga enne kui kooli läks.
On ikka und  ja unehäireid inimesele antud!

Trenni ma muidugi läksin. Ujuma. Tubli tükk peale normaalsete inimeste lõunat. Hulpisin üksi basseinis, käisin üksi saunas, panin garderoobis üksi riidesse. Oi kui kole peegel seal riietusruumis on. Justkui poodide proovikabiinides, sest päriselt ei ole ju võimalik NII kole ka olla. Sinine ja paar numbrit suurema nahaga.
Tulin siis koju ja möksisin igast paksemat ja vedelamat kraami enesele peale, mida tonnide kaupa minusugustele igal nurgal turundada üritatakse, juhul kui me kohe eilseks tahaksime kümme kilo kergemad ja kümme aastat nooremad olla.
Vähemalt oli mul tund aega päevast sisustatud.
Suuremat kasu ei võimalda mu mõistus kahjuks loota, sest ega ma kõiki lauaplaate koolis ei kraapinud. Midagi jäi mõnest tunnist külge ka. Näiteks bioloogiast, keemiast ja füüsikast. Seda enam, et photoshop on olnud mu ustav sõber, kolleeg ja abiline viimased 14+ aastat ning ma tean kuidas täiuslikud kaanetüdrukud päriselt välja näevad.
Ja kuidas näevad välja täiesti tavalised normaalsed naised, kes käivad günekoloogil.
Aga ma praegu vähemalt teen midagigi iseendakese heaks!
Et mitte täiesti ära tädistuda.

Söögiga on samal ajal kehvalt. Isu ikka ei ole.
Põhimõtteliselt ma muidugi tean, et õhtul kogu päevatoidu allakugistamine lõpeb nädalat kokkuvõtva kaalumise juures paremal juhul nulliringiga, aga no ei saa inimene tervet mõistust sihipäraselt kasutatud, no ei saa. Mõtlemine on valus.
Point on korrapärases söömises! Ja üks söögikord päevas ei ole korrapärane. Optimaalne ja tervemõistuslik on … kõik nagunii isegi teavad.
Mis ei tähenda, et mõned meist siin teistega solidaarselt sama ämbrit ei kolista. Eriti kaalumiseelselt. Ei söö ega joo, enne kui soolikad tühjad. Jeah. Kiitke meid kõvasti! Eks üksi olegi kehv panni taguda, aga kui juba mitu inimest sama “kavalad” on, siis toreontoreon.

P.S. Hea lugu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s