fitlapblog

Heakshakkamise ülemõõtmine SI-ühikutes.

Nooooh, kenake miinus on tulnud siis selle jaanuari esimese nädala võimlemise peale -1,2kg. Viisakas eestlane ütleks siinkohal ikka, et ei ole midagi halvasti öelda.
Mina ei tahaks viisakas eestlane olla, võiks olla vahelduseks näiteks prantslane või itaallane, kes ei jaksaks praegu iseend kuidagi ära kiita, sest tegelikult ma tunnengi end ülitublina.
Kui nr.1 mahauneletud päev sai ainult koeraga tunnike jalutatud, siis kõik ülejäänud päevad on ikka päriselt trenni tehtud. Ujumine, pidulik võimlemine (BodyBalance) , siserattasõit, sõudeergomeeter. Vot nii kõva olengi. Keskkohast ka 3 cm kõhnem.
Ja üks asi veel, ei saa mitte jätta mainimata, et kõik see nädalane koorijate ja kreemidega möksimine ning saunatamine näitab esimesi vaevumärgatavaid tulemusi. 
Nunnu!
Mulle meeldib!
Täiesti apetiitne visuaal kui krobeline nahk natukenegi jumekam on ning nüüd rohkem hästihooldatud saapale sarnaneb kui varasemalt.
Tavaliselt koosneb mu hommikune hügieenirituaal veest, hambapastast ja seebist. Pidulikumal puhul ma muidugi leian ülesse ka mõne tundlikule nahale sobiliku kreemikese, aga iga päev võtta uneajast tunnike enese unise näoga vannitoapeeglist vahtimiseks ning “silmade pähejoonistamiseks”.. Ma hindan oma (ilu)und ikka kordades kõrgemalt. Seda enam, et ma olen enamasti olnud pigem nähtamatu mutrike kuskil kaadri taga ja minult ei ole eeldatudki klientidele visuaalse rahulolu pakkumist.
Naiseks olemine tundub meie palkade juures ikka kolekallis ka. Mediaanpalka arvestades ei jääks peale enese igapäevast ilusaks koorimist, vahatamist, kreemitamist, värvimist, lakitamist, lokitamist, lõhnastamist ja poppidesse riietesse panemist ju enam suurt midagi järgi. Või?
Praegu on see eksperimendi mõttes tore, aga ma tõesti ei kujuta veel eriti hästi ette kuidas kogu justkui naiseks olemise juurde käiv kohustuslik üleslöömine igasse päeva mahutada. Juba trennikski näpistamine oli töö kõrvalt logistika ja organiseerimise meistriklass.
Ja kuidas mahutavad kõik need ilurituaalid igasse hommikusse need, kel üks põnn on puusal, teine seelikusabas ja kolmas veel kuskil kurjakuulutavalt kahtlases vaikuses toimetamas? Kui minu kotkas veel väike oli, siis mingi aeg ei saanud ma üksi kempsuski käia. Kohe oli ukse taha laager püsti pandud ja suure sõjakisaga kuulutati taeva kohest allakukkumist kui ust lahti ei tehta.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s