fitlapblog

Uudishimu ja kassi eluea pikkuse seostest.

Proovisin järgmist popi nimega trenni innustununa siinsetest targematest inimestest.
ShapeCrunch.
Neverever enam ei lähe! Juba poole trenni peal ei saanud aru, kus on pea ja kus on jalad. Nii keerdu võttis see kõik. Väga klassikaline aeroobika selles mõttes, mida ma teismeeast mäletan.
Aga treener oli ilusas vormis. Mulle põhimõtteliselt meeldivad natukenegi elukogemusega treenerid, sest jalga kaela taha panna pole 20selt mingi raskus, aga teha seda veel ka vanuses 45+ on puhas distsipliin ja raudselt ka toitumiskava.
Paitab nägemisnärvi, igatahes!
Natuke eneseteadvust ka. Et äkki polegi veel kõik täiesti läbi. Äkki on veel mingigi lootus ise ka harkspagaat maha saada ning näha selja tagant välja nagu gümnaasium. Isegi siis, kui eest on ikka nii muuseum, mis muuseum.

Söögiga läks aga küll käest ära. Kõik see riiklikus sisteemis koolituste lunimine on nii alandav, sest ma nagu päris tõsiselt ka ei tea, mida ma peaks veel tegema või kes ja millal mind tööle võtta tahaks kui ma olen selle või tolle või ma ei tea ise ka millise koolituse lõpetanud, aga näiteks kogemust ikka pole. Seda enam, et üle on ka 3+2 jne. aastat  õppinuid ja hordidena.
Töösaamine on järjest enam pigem nagu loterii mängimine. Sellekohane tõenäosusteooria ja vajalikud aktiivsusmeetmed närtsitavad mu igapäevat endorfiinset trennilille.
Ja et mul päriselt ka pole raha teraapia eest ise maksta. Üldse pole raha, elan teiste armust.
Kuidagi kurb hakkas kaamel olla ja nii need lapse toodud piparkoogid keresse vohmisingi. Ja neid oli oi oi oi kui palju.

P.S. Mul on küll üks inglitiibadega sõber, aga tööturusituatsiooni arvestades käib ta viimasel ajal oma kodus ainult magamas.

P.P.S. Eestis, tunduksne, on kõrge vanus töötamiseks 40+. Minul see best before natuke ületanud. Pärast kella kukkumist pole mu CVd isegi mitte vaadatud, kuigi on näha, et kõikse klaviatuurist välja kolgitud ilu on edastatud.
Kaks karjäärinõustajatki on selgesõnaliselt ja teineteisest sõltumatult öelnud, et minusugused saavad tööle vaid tutvuste kaudu. Tutvusi mul, sotsiaalset aktiivsust arvestades, pole aga kunagi tekkinudki.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s