fitlapblog

Valge saia vorm pluss jõusaal.

Eile õhtul sai veelkord selgeks, et alla võetakse ikkagi laua ääres.
Et põhimõtteliselt võiks enne spordikluppi jõusaali vormi ajama minemist olla natuke apetiitsemas kaalus ja nii kõrges vanuses lõpetada valge saia söömise. Suhkrust rääkimata. Lattest ja tumedast sokolaadist küll ei räägitud, aga noh, kui mu ennustused paika peavad, küll me järgmine kord siis sinna ka jõuame.
Iseenesest bio-loogiline  ja hästi põhjendatud, mis muidugi ei tähenda, et ma ikkagi ei tahaks kõike ja kohe eilseks. Aga tore oli vanadelt hästiunustatud teadmistelt tolmukord pealt ära pühkida lasta.
Eks ma pea nüüd hoolega mõtlema, et mida ma siis nüüd täpselt kõigepealt rohkem tahan. Kõike kohe rohkem on pigem kahtlane üritus. Ja jõusaali rasvapõletusaeroobikat tegema minna ei tundu üldse eriti mõistuspärane tegevus.
Sport on mulle tegelikult meeldima hakanud. Enesetunne on muutunud inimlikumaks. Seega peaks sporti edasi tegema ja ilmselt ikka pigem allavõtmise eesmärgil. Seega aeroobne, cardio jms. rühmatrenn. Esialgu. Vist.
Ja see liikumise osakaalu suurendamine ka. Et kõik, kes kanni arvuti taga lapikuks istuvad, ja loll-nõmedate motivatsioonikirjade kirjutamine entry level töökohtadele klassifitseerub rohkem kui suurepäraselt, peaks siis tunnikese ellipsit või käimislinti tallama. 
Mulle oleks sõudeergomeeter rohkem meeldinud.
Iseenesest pole ju midagi viga ka variandil ligikaudu 5 km bussile mineku tempos jala käia.

Ja täna on siis see ilus päev, kus ma lähen poodi ja ostan Püha Kaarobi jahu ning kui seda pole, siis seljatäie lödisid banaane ning kullakarvalisi pähkleid, sest mulle on lihtsalt füüsiliselt vaja midagi šokolaadist. Serotoniinipuudus keres sunnib muidu viimati veel asju lõhkuma hakkama.

Aga kõigepealt udupeenikese nimega lõunane trenn, sest ma ei jõudnudki täna ilusa poisiga kangivenitamistrenni. Käisin end näpuga näitavas kontrolliasutises ette näitamas ja rõngasse vihastamas ning veelkord kaks korda ja aeglaselt selgitamas, et mul hobisid juba on ja meel ka lahutatud, seega mul on vaja tööd ja seda ikka raha eest.

One thought on “Valge saia vorm pluss jõusaal.

  1. Lödide banaanide armastaja minagi. Ja Prismas torisesin tütrele, et”..ja krt küll, musti banaane ka põle”…Ei märganud, et tütart ligi polegi, oli aga puuvilju sättiv töölispoiss:”Kuda põle? S i n u jaoks panin need kõik siia nurka, vaata ometi!” Inimhäirituse šokk asendus peatselt hea tujuga terveks päevaks…Vahest juhtub, et nali lähebki täkkesse.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s