fitlapblog

Loobuda ja leppida.

Siiani on raske aru saada, et miks on mul siin peres pole toetavat hoiakut õnnestunud ära teenida, vaid vastupidi. Torpedeerimine on justkui normaalne nähtus. Saiad, koogid, magustoidud. Spetsiaalselt tehtud toitude üle irvitamine stiilis, et kas on ikka piisavalt koššer või halal. Mitte, et minul ainsana oleks probleem kehamassiindeksiga. Mis on see krdi mehhanism, mis sunnib üleolekut näitama?
Sellise suhtumise juures ON küll raske rajal püsida.
Mina ka tõesti tahan pannkooki, kohupiimasaia ja sokolaadi. See on nagu iseloomuproov.
Ja kui samal ajal võidelda sotsiaalsuse tõstmise rindel (muidu ju pole lootustki enam nii kõrges vanuses Eestis tööd saada), siis tekib küll tahtmine kõigele käega lüüa. 
Võitlen nagu tuuleveskitega.
Vahel tõesti nii väga tahaks, et kui mul pole teiste arvates mingeidki edusamme, mille eest ergutuseks mõningi soe sõna öelda, siis võiks vähemalt halvasti ütlemata jätta. On seda tõesti nii palju tahetud? On siis päriselt ka nii raske jätta enesest nõrgemal positsioonil inimese üle naermata?
Ma tean, et olen suure sammu edasi astunud. Ma tunnen end füüsilises mõttes suurepäraselt ja olengi elu parimas vormis, kuid iga kord kui keegi hakkab mõnitama, tunnen, et eneseteadvus ja – armastus lööb kõikuma ning kogu see üritus on täiesti mõttetu. Nii palju minus nüüd ka enesekindlust veel ei ole, sest ma tean, millise ränga vaevaga tuleb minul, kui kroonilisel ülesööjal, kätte iga kaotatud gramm. Ja kui kerge on  nõrga iseloomu juures kõigele uuesti käega lüüa, sest kõik rongid tunduvad olevat läinud ja rööpadki üles korjanud.
Ma tõesti otsin väljapääsu sellest august, kuhu olen kukkunud. Väidetavalt on mul ees nii pool tööealist elu kui ka, geneetikat arvestades, pool elu üldse.
Aga inspireerununa kommentaaridest, püüan nüüd siis lisaks veel hakata maha suruma oma vajadust inimliku läheduse ehk mõnegi päris sõbra  järele, et lõplikult loobuda tunnustus- ja ka lohutusvajadusest st.muuhulgas ka sokolaadist ja õgimisest. Kõlab nagu masterplan!
Ma ei tea veel, kuidas see haagib töö saamiseks ettekirjutatud ja väidetavalt vajaliku sotsiaalbuustiga, aga arvan, et tasub vähemalt proovida.
Alljärgnevaid viise rahateenimiseks meil kahjuks ei pakuta, muidu oleks kõik minu probleemid ühe korraga lahendatud.
Süüa saab, peavari on ja ei peaks vägisi kellegagi suhtlema

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s