fitlapblog

Sport ja saiavorm.

Enesekiituse rasket tööd ei maksa teiste hooleks jätta. Kui ära väsid, lihtsalt puhka natuke ja kiida edasi.
Seega.
Minakene oli tubli.
Käis jälle võimlemas.
See oli väga kole. Ma ei saanud enese lemmikohta kõikse tagumises nurgas ja niiviisi pooles saalis võimeldes unustasin kohati ära, mida ma tegema olin hakanud. Kui treener liiga lähedale tuli, et õigem asend kätte näidata, siis unustasin oma nime ka ära.
Ühesõnaga – sotsiaalsusega on läänerindel suhtkoht muutusteta, aga muidu oli äge painutamistrenn. Endorfiini sai kohe kätte, ei pidanud nagu peale pumpi või spinni minema saalinurka iseendakesest mõndki mõnukemikaali molekuli välja venitama.
Ja noh, mis seal ikka, see sõudeergomeeter on ka ikka lahe asi ilma leiutatud. Tirid teist pool tundi ja juba voolab serotoniin otse veeni.
Üleüldse poleks ma arvanud, et tegelikult on sport päris tore asi. Ilmselt on asi inglitiibadega kaaslases, mõistlikus (khmmm….) doosis ja kutsumuspõhises järelvalves, et ennast piinarikkalt kohe teise ilma ei saadaks või diagnoosi arvestades, kogu mõnu päris kaotsi ei läheks.
Kokkuvõtteks, teen ilmselt natuke sporti veel juurde.

Mis puutub aga välimusse, siis Frankensteini pruudi osa on endiselt kindlalt minu. Nahk ei ole tagasi tõmmanud, vaid lotendab ikka ümber kere ja ülikole on.
Õnneks olen ma juba nii vana inimene, et avalikku kohta paljalt minna nagunii sünnis ei ole. Rand mulle ka nagunii ei meeldi, eriti praegusel aastaajal.
Spordiklubis käin ka ainult siis, kui erakorraline kardioloogiline abi on kaasinimestele käepärast.

Söögist ka.
Magustoiduraamatu sain kätte. Oh sa püha kaarobijahu! Kindlasti müüakse seda kopi luwaki kohviga samas suurusjärgus raha eest  ja ainult 5kg kottides ning sedagi kuskil tsivilisatsioonist hüljatud ökopoes bambusest hambaharja ettenäitajale, mõtlesin seda esimest juhuslikku lehekülge number 28 avades.
Edasi läks õnneks pisut paremaks. Ülejäänud koostisosad on meite kaubandusvõrdus jalga kaela taha panemata tõenäoliselt leitavamad.
Pühamast pühama saiavormi nimel, igaüks neist vääriks kohe eile proovimist.
Saiavormiretsept lk.16, muide.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s