fitlapblog

Looduses valitsevast tasakaalust. Muffi ainetel.

Et eile mu nunnu sõbs mu maailma ära remontida aitas ja elu justkui lillelisemaks tagasi pöörama hakkas, tuli täna tõdeda, et oi ma olen ikka päriselt ka karmilt tubli tädi oma kõrge vanuse kohta. Roheline tee muidugi ka. Aga.

Kui ma “60minutiga nädalas vormi” raamatu ostsin, aprilli lõpus või millalgi, siis sai sealse juhendi järgi ennast kenasti üles pildistatud ja mõõdud juurde pandud.
Täna tegin seda jälle. Natuke värin hinges ka, sest riided justkui oleks natuke suuremaks jäänud ja oleks võinud üht-teist eeldada.
Visuaal on tõesti ikka KÕVASTI paranenud, isegi pesu oli juba pildilt suht-koht näha ja mõõdetavates ühikutes olen kere keskelt tervelt 17 sentimeetrit tervislikum. See on ikka võimsalt.
Kann on ka tibakene pringim, nii umber 8 ühikut.
Kõik pole küll veel läbi, aga nii hea meel on küll, et jookseks või paar tiiru ümber maja.
Olen tõesti alla võtnud. Lahe!
Aga on mõningad agad. Sportlikud põhiliselt. Nüüd tahaks vormi ka.
Arvestades, et nahk kipub vägisi suureks jääma, tahaks kohe nii hullusti mõnda trenni minna. Ilmad lähevad ju kohe-kohe tavapäraseks ja rattasõit aina vähem, liigeseid silmas pidades, tervemõistluslikumaks.
Spinning oli kevadel proovitrennis täitsa lahe, vesiaeroobika kunagi aastaid tagasi hoidis ka naha palju pringimana, no ja jõusaalis pole ma kunagi käinud. Äkki see päriselt ka vormiks lihaseid. Mitte, et mul juba oleks mõni.
Kodutee ääres on ladinatantsude üleskutse algajatele. Flamenco ka. 
Sotsiaalmeediakontole tuleb järjepidevalt postitantsu trenni algajate kursust. Ilmsel klikin kuskil valedel linkidel või midagi.
Vello on Ameerikast tagasi ja puhtalt tema vaatamisest tekib tahtmine kunagi pooleli jäetut uuesti alustada.
Pärast trenni istuks tulises saunas, käiks külma dussi all..
Oma nahk jälle endale lähemal. Või mingit muud vanarahvatarkust.
Ohjah.

Ja siis ma lugesin mingist blogitsällentsist. Põhimõtteliselt tähendab see, et 1-15 septembrini peaks klaviatuurikolkimisega vahet pidama. Täie mõistuse juures olevad, aga tunnustuse kütusel töötavad sotsiofoobid ei hakka võidu kirjutama nendega, kelle taga on terve meeskond.
Mäletate ju küll kevadisi blogiauhindasid ja skandaalikest. (Google!)
Ja kui ma nüüd natuke mälus sorin, siis hea sulejooksuga profesionaalsel kirjutajal Dakil peaks Korrus3 tsällents lasterikaste perede maadlustrennide toetuseks samuti hetkel käsil olema ning seda on igal juhul 100x lahedam lugeda ja lugema kutsuda kui minusuguse vinguva rumala ebastabiilse põhjakihi koduperenaise hala üle jäävast nahast, unistusest mõnda trenni minna ja salasoovist osta uus kleit.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s