fitlapblog

Kiit-kiit.

Küll mina olen ikka tubli!
Kui nüüd keegi veel kiidaks, siis oleks eriti lahe.
Vanainimene on suutnud end nii palju kokku võtta, et siinse sisteemiga nädalas 1,4 kilo puhast rasva kaotada. No ma ütlen, et täitsa kenasti kõlab. Ja isegi lapse koogijäägid sai ära söödud.
Alkoholi, tõsi küll, just ei kuritarvitanud.
Ja süüa sai vaat’ et kuninglikult.
Ei pidanud penoplasti närima, ma tõesti fihkan neid galette ja ööbikukeelesalat elevandilontidega polnud ka menüüs. Täitsa tavalised, aga kaalutud toidud. Enamus värgist nagunii kapis olemas. See vist ongi see kõige suurem pluss minu jaoks, et see osa sööki, mis mul nagunii on juba kokkutassitud ja olemas, saab kenasti ära söödud, toitu ju ei raisata ja juurde ei pea tooma midagi eksootilist.
Paar teist kavakest on jäänud juba proovipäevadel katki, sest minu rahakott (ja arhailine sisikond) lihtsalt ei taluks seda hulka vilder-jaldermani juuri.

Isegi see täna kokku lepitud  alandamismaraton tundub natukene vähem jube. Stressi ja pingetaluvust küll on, keegi ei taha olla naeruvääristatud madalama sordi inimene, kuid äkki õnnestub õhtul ikkagi nii lõpetada, et kõik kodus olev sokolaad pole mul keres.
See kenakene number lihtsalt ongi hetkel nii motiveerivalt kenakene.

Kas ma nüüd 7. oktoobriks ka 7 augustil alustatud tsällentsiga ühele poole saan, esimene nummer olgu 5, miinuskümmekilokahekuugaonreaalne, seda ma veel ei tea, aga hetkel väga palju nüüd ka graafikust maha ei jää.
Et äkki tahab keegi minukesega 1 meelierutav endorfiinitihe sport teha ja pärast kuskil saunas veeleda? Teoreetiliselt. Puhtalt teoreetiliselt, sest töö eest ma vahepeal raha saama ei ole hakanud. Aga mõte ka loeks.

Ja egas ma siis kõiki neid alla võetud kilokesi, kokku 12,6 hetkest kui mõistus pähe tuli,  ei pea nüüd ka kohe kaema ja kiitma hakkama. Kannataks võib-olla esimese numri 5ni? 
Võin peeglist ikka sama kiiresti mööda minna. Enne rippus kõik pekk üle serva, siis nüüd ripuvad riided seljas. Ühtmoodi eemaletõukav ikka.

Aga midagi ikka olen ma puhtalt tahtejõu pealt saavutanud ka.
Kui keegi teine ei kiida, siis ise ju ikka võin.
Salaja.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s