fitlapblog

Liikuvad mõtted.

Meeleolu kõigub nii koledalt nagu oleks pubekas. Võiks ajada muidugi arstimite kaela, aga tegelikult olen ilmselt lihtsalt ebastabiilne. Homme tuleb ju minna aru andma, miks ma nii räme luuser olen ning mul ei ole ühtegi adekvaatset põhjendust, miks mitte kõik see kodus olev sokolaad keresse visata ja poest veel kaks korda sama palju juurde tuua. 
Miinuskümmekilokahekuugaonreaalne-teema nagunii ka.
Homme on siinsesse sisteemi kaalumise päev. Esmaspäev, nagu me teame oli ümmmmmmmmmargune null. Seega ei maksa end üle hinnata ja arvata, et tuleb miinus 1+ nagu oleks selle miinus kümne reaalse kilo jaoks vaja.
Iseloom on ka muidugi sandivõitu, kui ikka veini pakutakse või lapsel kooki üle jääb, läheb joonelt käest ära.

Retsepti timmisin. Kana-suvikõrvitsapasta.
Maksab võtta valge pipar, must jääb teravaks, võiks öelda isegi tooreks minu maitsemeele jaoks selles roas. Ja kuna mulle meeldib nüansirikas toit, siis oleks abiks ilmselt pizzamaitseaine või Vahemere oma. Võiks lisada koorele ja lasta seista, et maitset ikka tekiks ka.
Saaks esiteks lõhna. No ja kujuteldavat tükikest Itaaliat nagunii ka. 
Arvestades minu doktorikraadi ülesöömises, oleks mõistlik enese keha lollitamiseks  ja taldriku täitmiseks teha kõrvale  tomati-rucola (põld-võõrkapsas,  et tervitada kõiki tähenärijaid) garneering.  Need värskelt kasvuhoonest toodud üleküpsenud näpuotsasuurused tomatid oleks täpselt see puuduv täpp i peal.
Visuaaliga ma veel mõtlen. Täisteramakaronid on minu silma jaoks liiga tumedad. Aga võib-olla peaks helistama lihtsalt mõnele sõbrale, kes mulle tumedad makaronid kui eriti vingelt tervisliku idee maha müüks.

Ja siis ma hakkasin veel mõtlema, et rikkamal rahval on mingi selline värk, et saab õhtusöögi komponentidena koju tellida ja siis ise retseptis näpuga järge ajades võimsa gurmee korraldada.
Et kas fitlap varianti ka on.
Et keegi lihtsalt paneks ettevalmistatud päevamenüü väikestesse topsidesse valmis, et minakesesugune kui laiskuse ja looderolemise etalon (ok, teisi põhjuseid teenuse sihtgrupiks kvalifitseeruda  võib ka olla), saaksin järjest võtta.
Et kaalukski ära näiteks 27g neljaviljahelbeid  hommikusöögiks ja loeks karbikesse 45 täisteramakaroni lõunasöögiks.
Kui ma ise jaksaksin nii palju lisaväärtust toota (puhtalt teoreetiliselt, onju) , siis hädavajaduse sellise teenuse järgi suudaksin enesele küll kiiresti tekitada.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s