fitlapblog

Mina olen nõrk lüli

Krtküll!
Nädal aega mina rügan, teen trenni, võimlen hantlitega, sõidan rattaga ja ainult üks käestlaskmine nagu päriselt muudabki kõike? 
Ok, ma ei söönud siinse kava järgi, alustasin siin ju reedel, vaid suures osas jälgisin n.ö. punkte, mis on kaalujälgijatest tuttavam süsteem.
Aga tulemus nädala kokkuvõtteks on ümmargune null! Mitte liitritki pole alla võetud! Ja kann ka ikka veel valutab, rsk.
Motivatsiooni kohta oleks hetkel kõik küsimused ebakohased.
Miinus-kümme-kahe-kuuga on läbinisti, täiesti, totaalselt ebareaalne. Ilmselt ei maksa uuest kleidist fantaseerima hakata. Mitte et mul oleks seda õnne töö eest inimväärset tasu saada vms. Aga noh, teoreetiliselt.
Mõni vana telk või koormakate meitel ikka veel olemas on.
Vanduda tahaks.
Ei saa ju inimese iseloom nii nõrk olla.
Ei saa ju ometigi inimese kooliharidus nii maha visatud olla, et ei tea, et degradeerunud vanainimese (tervitan siinkohal RKAS pealikut)  ainevahetus ongi aeglasem ja süüa võikski vähem.
Nutta ka tahaks.

Ja edasi?

Tuleb tõesti hullumeelne nädal. Väga palju kodust väljas olemist. Vbla saab trenni, vbla ei saa kah.
Jätta söömine ainult koju ning väljaspool valada ainult vett sisse? Raudpolt lõpeb see õhtuti külmkapi pealehammustamisega. 
Kaesin, et õnneks on siin toidud normaalsed, üht-teist saaks kaasa teha.
Praegu meeldib mulle ka see, et saab veel kodustest varudest asja kokku kombineerida. Retseptis saab teha vastavaid asendusi. Õnneks ka nii, et kui kodus linnukeeli ei ole, siis ei pakuta asenduseks mitte elevandilonte, vaid midagi maisemat, mida meite kaubandusvõrgus tõenäolisemalt mõistliku hinnaga müüakse. Ok, jah, süüa saab siis koguseliselt vähem, sest kvaliteetne toit on meitel ikka rikkama rahva privileeg, aga see on parem ikka kui mitte midagi.
Ja ei pea sööma leiva asemel penoplasti. Võileib kui selline on ka täiesti olemas. Mitte küll poole pätsi leiva ulatuses, poole pange võiga ja veerandist seast tehtud singiga, aga on olemas. Midagi peaks ikka saama kaasa teha.

Hetkel ei tahaks veel alla anda.
Järgmine esmaspäev on pildistamispäev. Eks siis saab adekvaatsemalt hinnata, kas on kuu ajaga paremaks läinud või mitte.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s